Mitsubishi Motors uznana za jedną z najlepszych marek na niemieckim rynku motoryzacyjnym

Mitsubishi Motors została uznana za jedną z najlepszych na niemieckim rynku motoryzacyjnym- tak wynika z corocznego badania rynkowego przeprowadzonego przez JD Power and Associates (USA)- jedną z najbardziej prestiżowych organizacji konsumenckich. Sprawdzano najwyższą jakość produktów i obsługi klienta oraz najnowocześniejsze technologie niezależnie od segmentu.

Raport sporządzono na podstawie danych zebranych podczas 15 tys. wywiadów internetowych jakie przeprowadzono z użytkownikami pojazdów. Pytania w ankiecie dotyczyły między innymi trwałości, jakości, atrakcyjności i niezawodności produktów oraz zagadnień związanych z kosztami obsługi technicznej. Dodatkowo sporządzono również ranking na temat poziomu obsługi klienta w którym poddano ocenie stopień zadowolenia klientów z usług oferowanych przez autoryzowane salony sprzedaży i obsługi serwisowej, od momentu przyjęcia pojazdu do serwisu aż po jakość samej usługi.

Z rankingu sporządzonego na rok 2015 wynika, że pod względem zadowolenia klientów japoński producent zajmuje tam drugą lokatę i tym samych zostawia w tyle wszystkich niemieckich producentów i importerów.

 

Wróć