Mitsubishi Outlander PHEV-"Best Buy 2015”

Znany australijski portal motoryzacyjny The Motor Report uznał Mitsubishi Outlander PHEV- hybrydowego, ładowanego z zewnętrznego gniazdka SUV za "Best Buy 2015”, którego wybrano z długiej listy mocnych pretendentów do tytułu "Best Buy 2015".
Portal The Motor Report przyznał tytuł „Best Buy" po raz szósty przy wykorzystaniu pracy całego zespołu doświadczonych dziennikarzy motoryzacyjnych, specjalistów i współpracowników. Jurorzy nagrodzili Mitsubishi Outlander PHEV doceniając jego wszechstronny układ napędowy, rozplanowanie pojazdu, osiągi i realną wartość i uznali, że jest wyraźnym i godnym zwycięzcą.
"Ten bardzo sprytnie pomyślany ładunek zaawansowanej technologii napędu elektrycznego ustanawia nie tylko nowy punkt odniesienia dla ekologicznej motoryzacji w akceptowalnej cenie, ale też przez umieszczenie tych technologii w pojeździe segmentu SUV, inżynierowie Mitsubishi podnieśli znacząco poprzeczkę w zakresie właściwości jezdnych, łatwości eksploatacji i wartości użytkowej samochodu." – uważa Tim O'Brien, wydawca i redaktor naczelny The Motor Repor.

Outlandera PHEV to pierwszy na świecie SUV z możliwością zewnętrznego ładowania akumulatorów trakcyjnych, przez co stawia tę technologię w zasięgu rodzin kupujących samochody, wytycza drogę nowej generacji pojazdów Mitsubishi, które będą wyposażone w zaawansowane, energooszczędne systemy hybrydowe z zewnętrznym ładowaniem akumulatorów. Jest to kierunek rozwoju wybrany przez Mitsubishi w oparciu o technologię, w której drzemie jeszcze ogromny potencjał.

 


Wróć