Mitsubishi Outlander PHEV na Nowym Świecie!

MITSUBISHI OUTLANDER PHEV ZDOBYWA NOWY ŚWIAT!

Polski oddział firmy Mitsubishi Motors w nieszablonowy sposób promuje model Mitsubishi Outlander PHEV-pierwszy na świecie hybrydowy model z elektrycznym napędem 4x4. Wpasowuje się on wietnie w krajobraz najpiękniejszych warszawskich ulic nie wyłączając nawet tych zamkniętych dla pozostałych samochodów. Przez 3 weekendy Outlandera PHEV można spotkać w nietypowej asyście w najbardziej obleganych warszawskich klubach. Firma proponuje ciekawy konkurs, w którym nagrodą jest między innymi weekendowy test Mitsubishi Outlandera PHEV 2015.

 

Uprawnienia do wjazdu w strefę zakazu ruchu
Hybrydowy model zgodnie z zarządzeniem Prezydenta m. st. Warszawy z dnia 17.10.2014 roku otrzymał uprawnienia do wjazdu w strefę zakazu ruchu w obrębie Traktu Królewskiego w Warszawie. Mitsubishi Motors promując ekologiczne rozwiązania poinformowała już mieszkańców centralnej Warszawy o udogodnieniach związanych z poruszaniem się pojazdami z napędem elektrycznym i hybrydowym, a na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ulicy Kruczej zawisła reklama hybrydowego modelu Outlandera PHEV

Weekendowe przejażdżki Mitsubishi Outlanderem PHEV po Warszawie
Kolejnym nieszablonowym pomysłem firmy są weekendowe przejażdżki Mitsubishi Outlanderem PHEV po Warszawie i konkurs dla bywalców stołecznych klubów i kawiarni. Przez 3 kolejne weekendy - od 21 sierpnia do 5 września w piątki i soboty w godzinach 20:00-24:00 specjalnie oznakowane Mitsubishi Outlander PHEV przyciąga uwagę przechodniów odblaskowymi naklejkami i specjalnym podświetleniem. Ciężko ten pojazd przegapić i nie trzeba się za nim rozglądać – sam odnajduje zwolenników nowoczesnej, dynamicznej i przyjaznej środowisku motoryzacji w ich ulubionych miejscach w Warszawie. Pierwszy weekend okazał się niezwykle udany, dlatego załoga Mitsubishi na najbliższe dwa weekendy zapowiada ponowne przejazdy Traktem Królewskim i obiecuje zajrzeć do najpopularniejszych warszawskich klubów – nad Wisłą – między innymi w Temacie Rzeka i La Playa, na Powiślu, na Mazowieckiej i Żurawiej (Bątą) Placu Zbawiciela i Placu Trzech Krzyży i pożegnać lato w Na Lato. Co najciekawsze – Mitsubishi przyjeżdża wraz z propozycją konkursu i z chęcią nagrodzi najbardziej kreatywne osoby. Wymogi konkursu to wyobraźnia, szeroki uśmiech i wspólne selfie z Outlanderem PHEV. Wystarczy pozytywnie zaskoczyć załogę i odebrać ciekawy upominek, a następnie opublikować swoje selfie na specjalnym wydarzeniu facebookowym „Selfie z Outlanderem” i wraz z pozostałymi uczestnikami like’ować swoich ulubieńców w celu zdobycia kolejnych prezentów. Faworyci otrzymają power bank, a najatrakcyjniejsza nagroda – weekendowy test Mitsubishi Outlandera PHEV – trafi do autora najbardziej kreatywnego selfie, wybranego przez jury. Osoby, które wypełnią formularz jazdy testowej będą mogły także samodzielnie przekonać się, jak sprawdza się Mitsubishi Outlander PHEV. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://elektrycznahybryda.pl/.

Wróć