Najlepszy serwis samochodów Mitsubishi w Polsce jest w Markach k/Warszawy !

Najnowsze badanie opinii klientów przeprowadzone przez niezależną firmę badawczą na zlecenie MMC Car Poland Sp. z o.o. w całej sieci autoryzowanych serwisów Mitsubishi pokazało, w których warsztatach mogą Państwo liczyć na najlepszą obsługę.

Wzięły w nim udział wszystkie autoryzowane serwisy Mitsubishi w Polsce.

Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że najlepszym z najlepszych okazał się właśnie nasz Autoryzowany Serwis Samochodów Mitsubishi- AUTO TEST Przygoński Sp. z o.o. w Markach k/Warszawy.

W sumie badaniem objęto ponad 40 autoryzowanych serwisów na terenie całej Polski. Trwały one przez kilka miesięcy. W każdej placówce oceniano przede wszystkim ogólne zadowolenie z serwisu, zadowolenie z jakości naprawy, zgodność ceny usługi z kosztorysem, jakość obsługi oraz wiedzę personelu. Zwracano też uwagę na czystość i stan oddawanego auta po naprawie.   

Jest to kolejne tak wysokie wyróżnienie naszego serwisu. Poprzednie dotyczyło  olimpiady technicznej dla mechaników sieci Mitsubishi w edycji 2018r., w której to zwycięzcą został nasz kolega, wieloletni pracownik ASO AUTO TEST- Jacek Krzeczkowski ( więcej na ten temat pisaliśmy tutaj>>)

 

 

Wszystkim klientom, którzy docenili naszą pracę i wyrazili o nas tak pozytywne opinie, serdecznie dziękujemy!

Zespół AUTO TEST

 

 

Wróć