Nowe Mitsubishi L200 2016 już w Polsce!

 

Mitsubishi Motors wprowadziło właśnie na rynek polski powitalną serię 30 pojazdów o nazwie Mitsubishi L200 Premiere Edition.  Nowe Mitsubishi L200 to samochód bardziej zaawansowany technicznie, m.in. dzięki nowej technologii napędu, mniejszej masie, znakomitej aerodynamice i wyższemu bezpieczeństwu.

Konstrukcja japońskiego pickupa Mitsubishi L200 2016 gwarantuje pasażerom jakość, wygodę i komfort samochodu typu SUV. Premierowa partia nowego Mitsubishi L200 oferuje dodatkowe elementy wyposażenia, a wszyscy nabywcy tej serii otrzymają sportowy zegarek z logotypem nowego modelu.

Nowe L200 to dla Mitsubishi Motors Corporation model o ogromnym, strategicznym znaczeniu. Wg wstępnych prognoz rocznie na całym świecie będzie sprzedawanych aż 200 000 takich pojazdów. To aż o 70 000 więcej, niż roczna sprzedaż poprzedniej generacji L200.

L200 piątej generacji to całkowicie nowa stylistyka nadwozia zbudowanego na nowej ramie konstrukcyjnej, w którym zoptymalizowano przestrzeń we wnętrzu i zredukowano zużycie paliwa oraz emisję CO2. Dla każdej wersji indywidualnie zaprojektowano skrzynię ładunkową.

Nowe L200 posiada najlepszy w swojej klasie stały napęd wszystkich kół "Super Select 4WD II" z reduktorem załączanym za pomocą obrotowego elektronicznego przełącznika na konsoli środkowej.  

Nowe Mitsubishi L200 napędza nowoczesny, niskoprężny silnik Diesla o pojemności 2,4 litra i mocy 181 KM z systemem zmiennych faz rozrządu. Zapewnia on dobrą dynamikę i potężny moment obrotowy przy czym jest bardzo oszczędny - zużywa od 6,4 do 7,3 l. oleju napędowego na 100 km, emitując jedynie 169 - 193 g/km CO2. 

Całkowicie nowa rama podwozia gwarantuje wielozadaniowemu L200 sprawność, komfort i bezpieczeństwo. Wprowadzone modyfikacje zapewnią lepszy komfort jazdy na drodze oraz lepszą stabilność w czasie jazdy terenowej.

W nowym Mitsubishi L200 2016 wprowadzono 8 systemów aktywnego bezpieczeństwa: ostrzegający o zmianie pasa ruchu (LDW), ABS z EBD i kontroli trakcji ASTC, system stabilizacji toru jazdy przyczepy (TSA), wspomaganie przy ruszaniu na wzniesieniu (HSA), wspomaganie hamowania (BA), układ priorytetu hamulca (BOS) i system ostrzegania o nagłym hamowaniu (ESS).  

Podsumowując wyposażenie nowego Mitsubishi L200 jest najbogatsze wśród wszystkich pickupów na rynku.

Bogate wyposażenie Mitsubishi L200 Premiere Edition

Inauguracyjne pojazdy zbudowano na bazie wersji 2.4 HP Intense Plus MT i 2.4 HP Instyle AT i dodano do listy wyposażenia orurowanie przednie ze stali nierdzewnej firmy Steeler, ozdobne chromowane nakładki na tylne lampy, dalekosiężne reflektory halogenowe Hella, model 031, emblemat Premiere Edition wraz z numeracją na desce rozdzielczej i samo logo serii na tylnej klapie, ozdobną gałkę dźwigni automatycznej skrzyni biegów z logo Mitsubishi Motors, ozdobne nakładki na przednie i tylne progi, oraz dywaniki z emblematem inauguracyjnej serii. Ponadto każdy nabywca nowego Mitsubishi L200 Premiere Edition otrzyma w prezencie zegarek z logotypem tego modelu. 

W polskiej ofercie premierowej wersji Mitsubishi L200 2016 jest dostępne z podwójną kabiną, z turbodoładowanym silnikiem Diesla o pojemności 2,4 litra i mocy 181 KM w dwóch wersjach – Intense Plus z manualną, sześciobiegową skrzynią biegów oraz Instyle z automatyczną, 5-stopniową przekładnią.

Premiera pełnej gamy nowego pickupa Mitsubishi L200 2016 jest zaplanowana na wiosnę 2016 roku. 

 

Wróć