Wskazówki dojazdu do AUTO TEST

 

Od soboty 23.12.2017 roku kierowcy mogą jeździć 15 kilometrową obwodnicą Marek w ciągu drogi ekspresowej S8. W związku ze zmianą organizacji ruchu aby dojechać do firmy AUTO TEST w Markach poniżej przedstawiamy kilka wskazówek:

 

 


Kierowcy jadący drogą S8 od strony Warszawy (most Grota) w celu dojazdu do AUTO TEST w Markach mają dwie możliwości:


•    Dojeżdżając do węzła Marki (przy Centrum Handlowym M1 w Markach- dotychczasowego przebiegu DK8) powinni trzymać się prawej strony, a dojazd realizować z wykorzystaniem drogi serwisowej oraz skrzyżowania (na DK8) z sygnalizacją świetlną w węźle Marki. Następnie w celu dojazdu do AUTO TEST powinni skręcić w lewo i kontynuować jazdę na wprost w kierunku Radzymina i Słupna, jak dotychczas.


lub


•    Dojeżdżając do węzła w Markach kierowcy powinni przejeżdżając obok CH M1 i IKEA kontynuować jazdę drogą S8 przez ok. 2,5 km, a następnie na węźle w Zielonce kierować się na drogę DW631 i na Nowy Dwór Mazowiecki.


Kierowcy jadący ul. Radzymińską od strony Targówka powinni na węźle Marki w celu dojazdu do AUTO TEST w Markach, kontynuować jazdę na wprost w kierunku Radzymina i Słupna jak dotychczas. Od otwarcia obwodnicy przejazd przez Marki nie zawiera żadnych utrudnień.


Kierowcy jadący drogą ekspresową S8 od strony Białegostoku zostaną automatycznie skierowani na nowy przebieg drogi S8. W celu dojazdu do AUTO TEST w Markach należy dokonać zjazdu z drogi S8 wcześniej tj. na węźle Radzymin Południe bądź węźle Zielonka.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Kontakt:

poniedziałek - piątek: 7.30 – 17.30; środa: 7.30-19.00; sobota: 9.00 - 14.00

(22) 490 23 32; (22) 781 18 80 wew. 602

autotest@autotest.com.pl

Wróć