Modele SsangYong

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu gamę dostępnych w naszym salonie samochodowym modeli samochodów SsangYong. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki SsangYong w Warszawie, który zajmuje się solidną, szybką i profesjonalną obsługą sprzedażową i posprzedażową. W naszej regularnej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo nowoczesne i wyjątkowe samochody osobowe, w tym bestseller marki SsangYong – zwrotny, silny i oryginalny SsangYong Rexton, który robi ogromne wrażenie swoją stylistyką i bogatym wyposażeniem wnętrza.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować Państwu wysoką jakość usług sprzedażowych. Dbamy o potrzeby naszych Klientów i dlatego prezentujemy Państwu szeroki wybór różnorodnych modeli, które mogą w pełni spełnić różnorodne potrzeby. Wśród dostępnych samochodów polecamy zarówno pojazdy, które doskonale sprawdzą się w mieście (SsangYong Tivoli czy SsangYong Korando ), jak i takie, które dopasowują się do ciężkiej, codziennej pracy, tak jak SsangYong Musso.

ssangyong tivoli

ssangyong korando

ssangyong rexton

ssangyong musso

 

Oferta samochodów SsangYong stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie naszych Klientów związane z posiadaniem pojazdów uniwersalnych, wytrzymałych i o ciekawej sylwetce. Do Państwa dyspozycji oddajemy samochody z inteligentnym napędem AWD, który gwarantuje doskonały komfort jazdy i płynność ruchów.  Dostępne modele sprawdzą się w każdych warunkach i do każdego typu trasy – zarówno jako samochody miejskie, jak i terenowe czy reprezentacyjne (limuzyna).

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno samochody nowe, jak i używane. Wszelkie samochody używane przechodzą przez skrupulatny przegląd, w wyniku którego sprzedawane pojazdy gwarantują pełne bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Zapraszamy także do skorzystania z usług autoryzowanego serwisu SsangYong. Nasz salon samochodowy udostępnia klientom możliwość korzystania z jazd próbnych. Usługa ta sprzyja wybraniu samochodu dostosowanego do potrzeb kierowcy. Prowadzimy także obsługę ubezpieczeniową zakupionych pojazdów oraz proponujemy zróżnicowane rozwiązania w zakresie finansowania zakupu samochodów.