Modele Suzuki

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem marki Suzuki. W naszym salonie samochodowym znajdą Państwo szeroki wybór tych modeli.

Suzuki jest marką znaną z samochodów typu crossover. Szczególną popularnością wśród nich cieszy się Suzuki Vitara będąca połączeniem nowoczesnej technologii i przyciągającej uwagę stylistyki. Ciekawe wzornictwo i doskonałe osiągi mają także kompaktowe wersje SUV – Nowy Sx4 S-Cross, jak i Suzuki Ignis. Fanom jazdy off-roadowej przypadnie do gustu samochód terenowy Suzuki Jimmy. Ten niewielki, ale wyposażony w napęd na 4 koła, samochód doskonale poradzi sobie na bezdrożach. Amatorom jazdy miejskiej proponujemy ekonomicznego Nowego Suzuki Swift oraz doskonałego w codziennym użytkowaniu Suzuki Celerio. Osobom, dla których ważna jest elegancja i klasyczny styl, proponujemy Suzuki Baleno – samochód będący równocześnie najnowszym modelem typu hatchback w ofercie marki.

 

suzuki ignis suzuki swift
suzuki swift sport suzuki s-cross
Suzuki Vitara  Suzuki Across

 

Kompleksowa obsługa

W Warszawie prowadzimy specjalistyczne usługi sprzedażowe i posprzedażowe, w ramach których uzyskają Państwo fachową pomoc zarówno w zakresie doboru modelu samochodu marki Suzuki, jak i szeroką ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych i różnych możliwość finansowania zakupu wybranego pojazdu.

Doradcy klienta przedstawią Państwu każdy model uwzględniając jego cechy charakterystyczne i elementy szczególne. Pomogą dobrać takie auto, które spełni zarówno potrzeby, jak i oczekiwania stawiane przed samochodem. Zaproponują pojazd dostosowany do Państwa stylu życia, możliwości finansowych czy hobby. W naszym salonie samochodowym, umawiając się na jazdę próbną, będą Państwo mogli sprawdzić, czy proponowany model na pewno spełni Wasze oczekiwania.

Posiadamy również ofertę pojazdów dostępnych „od ręki”. Dotyczy to zarówno samochodów nowych, jak i używanych.

Nasze usługi i ofertę sprzedażową kierujemy do osób indywidualnych oraz firm i instytucji. Jesteśmy otwarci na potrzeby Klientów. Dążymy do stałego podnoszenia jakości oferowanych usług tak, aby korzystający mieli zagwarantowaną pomoc w zakresie doboru odpowiedniego modelu spełniającego konkretne oczekiwania, jak i kompletnego serwisu posprzedażowego obejmującego m.in. usługi serwisu mechanicznego i serwisu blacharsko-lakierniczego.