Serwis mechaniczny

Powierzając swoje auto profesjonalistom masz pewność, że właściwie zadbałeś o własne bezpieczeństwo na drodze oraz bezpieczeństwo Twoich bliskich. AUTO TEST Autoryzowany Serwis posiada pełną autoryzację Mitsubishi, Suzuki i SsangYong na obsługę serwisową Twojego samochodu. Wspólnie z MMC Car Poland,  Suzuki Motor Poland oraz Ssangyong Motors Polska dokładamy wszelkich starań aby każdy klient mógł cieszyć się bezproblemowym użytkowaniem swojego pojazdu.


W naszym serwisie oferujemy w jednym miejscu pełen zakres gwarancyjnych i pogwarancyjnych usług serwisu mechanicznego i blacharsko – lakierniczego oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych.

Na życzenie Klientów z terenu Warszawy i okolic przyprowadzamy samochody do przeglądu lub naprawy i zwracamy we wskazane miejsce.

Na czas naprawy oferujemy samochody zastępcze w atrakcyjnych cenach wynajmu. Rezerwacji należy dokonać w trakcie umawiania się na naprawę w serwisie.

Do dyspozycji klientów oczekujących na serwis pozostaje kawa, herbata oraz internet WIFI, zimne napoje i przekąski.


Aby umówić się na wykonanie usługi bądź uzyskać informacje dot. kwestii technicznych Twojego pojazdu, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza bądź telefonicznie.

 

Kontakt:

poniedziałek-piątek 7.30 - 17.30
środa 7.30 - 19.00; sobota 9.00 - 14.00

(22) 490 20 28;  (22) 781 18 80 wew. 601

serwis@autotest.com.pl