Serwis mechaniczny

Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnego serwisu samochodowego specjalizującego się w obsłudze samochodów marki Suzuki, Mitsubishi i SsangYong zlokalizowanego przy salonie Suzuki w Markach k/Warszawy. Posiadamy pełną autoryzację Mitsubishi, Suzuki i SsangYong na obsługę samochodów tych marek. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzane prace prowadziły do komfortowego i bezproblemowego użytkowania samochodów przez naszych Klientów.

Ściśle współpracujemy z Suzuki Motor Poland i MMC Car Poland Sp. z o.o. oraz SsangYong Auto Polska Sp. z o.o., dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość usług serwisowych opartych o procedury przygotowane przez producentów tych samochodów.


Co możemy zrobić dla Twojego samochodu?

Zespół naszych serwisantów zrzesza doświadczonych mechaników, którzy sprawnie i profesjonalnie zajmą się każdym pojazdem. W nasze ręce możesz oddać zarówno samochód nowy, wymagający jedynie zwyczajowego przeglądu rocznego, jak i auto z usterką przeznaczone do naprawy. Proponujemy pełen zakres usług mechanicznych. Jesteśmy gotowi wykonać wszelkie prace związane z naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi Suzuki, Mitsubishi oraz SsangYong. AUTO TEST proponuje także kompleksowe usługi blacharsko-lakiernicze, dzięki czemu profesjonalnie zajmiemy się naprawą pojazdów powypadkowych. Jesteśmy gotowi także wykonać kompletny serwis samochodów terenowych.

Z powodzeniem można nam zlecić naprawę silników i skrzyni biegów. Jesteśmy gotowi wykonać też naprawę zawieszenia. Zajmiemy się także weryfikacją i naprawą usterek związanych z układem elektrycznym i przeprowadzimy montaż stacji multimedialnych. W samochodach Mitsubishi, Suzuki oraz SsangYong wykonamy naprawę i wymianę opon oraz przeprowadzimy regulację geometrii kół. Z powodzeniem zlecić nam można przegląd samochodu przed zakupem, co pomoże uchronić przed niebezpieczeństwem nabycia pojazdu obciążonego ryzykiem kosztownych napraw.

Naszą pracę opieramy na sprawdzonych procedurach i oryginalnych częściach samochodowych. Prowadzimy także sprzedaż części zamiennych do wszystkich modeli Suzuki, Mitsubishi i SsangYong.