Serwis mechaniczny SsangYong

AUTO TEST, jako jedno z ASO w Warszawie, prowadzi autoryzowany serwis samochodów SsangYong. Wykonujemy serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy pojazdów oraz przeprowadzamy kompleksowe usługi blacharsko-lakiernicze samochodów powypadkowych.

W naszym serwisie znajdziesz pełen zakres usług mechanicznych. Doświadczeni mechanicy wykonają w Twoim SsangYong naprawy:

  •         skrzyni biegów
  •         silników
  •         zawieszenia
  •         usterek układu elektrycznego

serwis ssangyong

W ofercie AUTO TEST znajduje się również montaż stacji multimedialnych.

Realizujemy wszystkie usługi związane z ogumieniem pojazdu. Prowadzimy naprawę i wymianę opon. Jednocześnie możesz nam zlecić regulację geometrii kół, która ma niebagatelne znaczenie nie tylko dla Twojego bezpieczeństwa, ale również tempa zużycia opon. Wykonujemy też wymianę szyb oraz zajmujemy się czyszczeniem klimatyzacji.

W naszym serwisie świadczymy usługi przeglądu samochodu przed zakupem. Skorzystanie z tej oferty uchroni Cię przed zakupem pojazdu obciążonego ukrytymi usterkami, które mogą pociągać konieczność wykonania kosztownych napraw.

Oddaj swój samochód w ręce doświadczonych mechaników

Posiadamy pełną autoryzację na obsługę samochodów Ssang Yong. Nasze usługi serwisowe opieramy na procedurach przygotowanych przez producenta, co zapewnia wysoki standard realizowanych prac. Wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części samochodowe. Prowadzimy także sprzedaż części zamiennych do wszystkich modeli pojazdów Ssang Yong.

Skorzystaj usług dostosowanych do Twoich potrzeb

Usługa „door-to-door”

Potrzebujesz wykonać prace serwisowe lub naprawcze w Twoim Ssang Yong, a nie masz czasu oddać samochodu do AUTO TEST? Odbierzemy od Ciebie Twój pojazd, przeprowadzimy przegląd lub niezbędne naprawy i sprawne, gotowe do jazdy auto dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce.

Samochód zastępczy

Brak możliwości korzystania z pojazdu rodzi wiele niedogodności, dlatego oddając samochód w naszym serwisie możesz skorzystać z szerokiej gamy samochodów zastępczych dostępnych w korzystnych cenach. Pamiętaj, aby zarezerwować pojazd w momencie, kiedy umawiasz się na naprawę auta.

Szybki przegląd/krótka naprawa

Jeśli korzystasz w naszym serwisie z usług wymagających krótkiego czasu realizacji – np. przeglądu lub nieskomplikowanej naprawy możesz bez ograniczeń korzystać z serwisu kawowego, zimnych napojów i przekąsek udostępnionych dla naszych klientów. Czas umili Ci także możliwość korzystania z bezpłatnego internetu Wi-Fi.