SsangYong Musso

Sylwetka i wnętrze do zadań specjalnych

Samochód posiada piękne felgi aluminiowe o średnicy 17”, 18” oraz 20” do wyboru. Tył Musso wyróżnia się linią skrzydła z obramowaniem zespołu tylnych świateł. Czarny zderzak tylny stanowi kontrast do przedniego. Odblask zapewniają funkcjonalne reflektory. Kratka chłodnicy posiada środkową, chromowaną linię.

Muskularna sylwetka i zakrzywione powierzchnie wpływają na ogólny design samochodu. Przestronne wnętrze zapewnia wysoki komfort jazdy, a funkcjonalne wyposażenie podnosi ergonomię prowadzenia samochodu. Fotele zaprojektowane zostały tak, aby kierowca i pasażerowie posiadali wyjątkowy komfort w czasie dalekich podróży.

Pojemne schowki zapewniają idealny porządek wewnątrz samochodu. Z powodzeniem można zmieścić tam podręczną apteczkę, tablet, mapy, butelki z wodą, laptop, drobny sprzęt czy akcesoria. Podręczny uchwyt na słupku B zapewnia możliwość dodatkowej ochrony w czasie jazdy dla pasażerów znajdujących się z tyłu pojazdu.

Wygodne gniazdko USB pozwala na podłączenie do niego urządzeń mobilnych i eklektycznych. Wentylowane i podgrzewane fotele to dodatkowe zalety tego modelu. Wygodę dla pasażerów z tyłu zapewnia zupełnie płaska podłoga. Tylne siedzenia odchylają się o 27 stopni, w taki sposób, aby jazda stanowiła samą przyjemność. Cyfrowy kokpit pozwala na sterowanie samochodem w każdych warunkach. Wspomaganiem dla prowadzącego jest regulowana w dwóch płaszczyznach kierownica, doskonały widok na zewnątrz, oraz przełączniki zdalnego sterowania i tempomatu. System nawigacyjny posiada swobodną łączność z Apple CarPlay i Google Android Auto.

Moc ukryta we wnętrzu

Musso z silnikiem e-XDi220 o mocy 181KM i maksymalnym momencie obrotowym 400Nm jest dostosowany do ciągnięcia przyczepy o masie łącznej do 3 ton. Posiadane wielowahaczowe zawieszenie tylne wpływa na doskonałą jakość poruszania się samochodu po każdej powierzchni. Płynna kontrola zmiany prędkości poruszania się pozwala na precyzyjną i szybką zmianę biegów. Tryb ręczny sprawia, że jazda jest dynamiczna i efektywna. Napęd na 4 koła umożliwia poruszanie się po każdej powierzchni i w każdych warunkach atmosferycznych.

Samochód przystosowany do ciężkiej pracy

Ssang Yong Musso to model idealnie dopasowany do ciężkiej, codziennej pracy. Przyda się w gospodarstwie rolnym, przedsiębiorstwie przemysłowym, czy firmie transportowej. Warto wykorzystać jego możliwości na polu czy w magazynie. Zintegrowany z różnymi typami środowiska jest odpowiedni do każdego rodzaju pracy, a przy tym oszczędny i efektywny. Skrzynie pokryto wykładziną, która gwarantuje pełną ochronę przewożonego ładunku.

Bezpieczeństwo dla kierowcy i pasażerów

Model posiada 6 poduszek powietrznych oraz kurtyny powietrzne. Automatyczny system stabilizacji toru jazdy alarmuje o zagrożeniach i dopasowuje moc silnika do warunków na drodze. Blokada mechanizmu różnicowego zapewnia doskonałą trakcję na bardzo wzniosłych, stromych i śliskich pochyłościach oraz maksymalizuje wydajność holowania.

 

Do pobrania:

 

ssangyong musso    Katalog Musso