SsangYong Tivoli

Sylwetka i wnętrze dedykowane do miejskich podbojów

Sylwetka modelu Ssang Yong Tivoli została zainspirowana miejską architekturą. Widać tu zarówno nowoczesne linie, miękkość i płynność, jak również dynamikę. Tapicerki wykonano z najlepszych jakościowo materiałów w niebanalnej i kontrastującej z lakierem samochodu barwie. Błyszczące elementy podkreślają neony wielkiego miasta. Podgrzewana, ergonomiczna kierownica typu D pozwala na idealny chwyt i dopasowanie się do dłoni prowadzącego.

Podgrzewane przednie fotele i dwustopniowa wentylacja siedzenia kierowcy pozwalają na super komfort podróży, niezależnie do aury. System nawigacji Tomtom z 7 calowym wyświetlaczem, odtwarzacz MP3, wejście USB i HDMI oraz podświetlane drzwi i funkcjonalnie zaprojektowane kontrolki na desce rozdzielczej w 7 kolorach do wyboru, to dodatkowe zalety miejskiego Tivoli.

Poręczne schowki na wszystkie drobiazgi

Tivoli zapewnia możliwość ukrycia wszystkich potrzebnych przedmiotów, dzięki temu nie trzeba martwić się o utrzymanie porządku i ładu we wnętrzu samochodu.

Inteligentny tryb pracy kierownicy i skrzyni biegów idealnie dostosowany do warunków atmosferycznych

Tivoli to model, w którym to osoba prowadząca pojazd samodzielnie decyduje o tym, w jakim trybie pracy ma działać kierownica pojazdu. System Smart Steer pozwala na idealne ustawienie trybu pracy tego elementu oraz dopasowanie działania do warunków pogodowych i osobistych upodobań kierowcy. Do wyboru prowadzący ma tryb sport, comfort i normal. Pierwszy przyda się, gdy marzymy o dynamicznej i jeździe w terenie. Comfort zapewnia wspaniała przyjemność z jazdy, nawet na bardzo dalekich trasach. Normal przyda się w mieście, gdy pogoda dopisuje, a my spokojnie dojeżdżamy do swojego miejsca pracy.

Na kierowców czeka także możliwość regulacji skrzyni biegów w trybie eco, power oraz winter. W pierwszym redukujemy ilość zużytego paliwa i oszczędzamy wydatki, drugi pozwala na dynamiczne wyprzedzanie. Ostatni tryb przyda się, podczas ruszania z drugiego biegu, szczególnie, gdy śnieg i lód zalega na drogach i poboczach, a my chcemy uniknąć niekontrolowanego poślizgu.

Mocny silnik

Ssang Yong Tivoli wyposażono w silnik e-XGi160, który posiada moc 128KM i maksymalny moment obrotowy 160 Nm przy 4600 obr./min. Pozwala to na płynna jazdę po mieście oraz na autostradzie. Układ przeniesienia o małych rozmiarach oraz niska emisja spalin pozwalają nazwać ten model wyjątkowym w swojej klasie.

100% bezpieczeństwa

Dla wygody i maksymalnego bezpieczeństwa zamontowano system ostrzegający przed ewentualną kolizją na drodze – FORWARD COLLISION WARNING (FCW). Technologia AEB pozwala na szybkie i bezproblemowe zahamowanie w chwili zagrożenia. System identyfikujący znaki drogowe przyda się młodym i niedoświadczonym kierowcom, zaś sygnał informujący o zmianie pasa ruchu zapewnia kontrolę nad linią jazdy, nawet na drogach szybkiego ruchu. Dzięki światłom HBA nigdy nie oślepi się nadjeżdżającego z naprzeciwka kierowcy. Asystent Pasa Ruchu koryguje jazdę, nawet bardzo dynamiczną.

 

Do pobrania:

 

ssangyong rexton    Katalog Tivoli