SsangYong XLV

Przestrzeń dla całej rodziny i pokaźnych rozmiarów bagażnik

XLV to samochód, który pomieści zarówno wielu pasażerów, jak i bagaż, nawet ten o dużych gabarytach. Zmieści się rower, sprzęt do golfa czy nawet deska snowboardowa. Można wybrać się nim w podróż w góry czy nad morze. Bez obaw pomieścimy wszystkie bagaże, pasażerów oraz przedmioty, które zawsze sprawiają wielki problem i są trudne do spakowania w tradycyjnych modelach samochodów – długie elementy – np. kijki narciarskie.

Silnik o dużej mocy                                                 

Model XLV może posiadać silnik benzynowy lub wysokoprężny o pojemności łącznej 1,6 litra. Spełnianie normy Euro 6 w kwestii emisji spalin zapewnia ochronę środowiska naturalnego.  Manualną lub automatyczną 6-biegową skrzynię zmiany biegów połączono tutaj z funkcjonalnym napędem na dwa bądź cztery koła. Wydajność silnika nie generuje dużego zużycia paliwa. 5 generacja turbosprężarek E-VGT pozwala na dynamiczną i płynną jazdę przy stosunkowo niskich prędkościach.

Ciekawa sylwetka

Sportowy, młodzieńczy styl połączono tutaj z miejskim, nieco futurystycznym designem. Pierwowzorem modelu były auta w stylu coupé z niskim, jakby osadzonym wewnątrz dachem. Ciekawie pochylone słupki A i C tworzą wrażenie, jakby samochód był nieco szerszy z boku i stwarza efekt bardziej otwartej, rozbudowanej przestrzeni auta. Na uwagę zasługują zespolone lampy LED umieszczone z tyłu, jak również zderzak z lampą przeciwmgielną.

SUV Ssang Yong XLV posiada stylowe relingi dachowe oraz metaliczny zderzak. Ułatwienie jazdy dziennej zapewniają mocne i solidnie wykonane światła LED. Wykorzystanie chromowanej listwy akcentuje linię boczną samochodu i nadaje masce bardzo ciekawy wygląd. Słupek C wykończono błyszczącymi elementami. Wnętrze wyposażono w podświetlaną na 6 kolorów deskę rozdzielczą, której odcień można dopasować do swojego aktualnego nastroju.

Wnętrze, które zasługuje na uwagę

XLV posiada optymalnie zaprojektowane oraz dopasowane do wymogów danej osoby wnętrze, które sprawia, że jazda samochodem należy do wielkich przyjemności. Na pierwszy plan należy wysunąć podgrzewane przednie siedzenia, które zapewniają przyjemne ciepło w chłodne dni. Kolejnym udogodnieniem jest fotel kierowcy z dwustopniową funkcją wentylacji, która zapobiega przegrzaniu się w poceniu skóry pleców w upalne dni. Dla wygody pasażerów fotele tylne mogąodchylać się do 32,5 stopni, co pozwala na odpoczynek i sen nawet podczas dynamicznej jazdy.

Dwustrefowa klimatyzacja z sensorem temperatury i cyfrowym wyświetlaczem umożliwia dopasowanie temperatury we wnętrzu Ssang YongXLV  do indywidualnych preferencji kierowcy i pasażerów. Dyskretne, ale pojemne schowki pozwalają na to, aby ten model SUVa pomieścił wszystko, czego potrzebuje kierowca i jego współtowarzysze podróży. Z powodzeniem zmieszczą się tam butelki z napojami, kartoniki z żywnością czy apteczki z dodatkowym zapasem leków. W schowkach można ukryć dodatkowe obuwie zmienne, przybory kosmetyczne czy higieniczne, a nawet tablety. Wszystko jest idealnie zabezpieczone i nie ulega wypadnięciu, nawet podczas ostrego hamowania czy gwałtownego przyspieszenia.

 

Do pobrania:

 

ssangyong rexton    Katalog XLV