O firmie

 

   Firma AUTO TEST Przygoński Sp. z o.o. jest Autoryzowaną Stacją Dealerską Suzuki i SsangYong oraz Autoryzowanym Serwisem Mitsubishi. Na rynku motoryzacyjnym działamy od ponad 20 lat. W naszej ofercie znajdują się: nowe samochody Suzuki, SsangYong, oryginalne akcesoria i części zamienne. Na bazie własnego wieloletniego doświadczenia oferujemy także profesjonalną obsługę serwisową, realizując okresowe przeglądy samochodów, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

 

   W AUTO TEST  zapewniamy także finansowanie zakupu samochodów oraz ubezpieczenia. Decydując się na nasze usługi i produkty wyjadą Państwo z salonu zarejestrowanym i ubezpieczonym samochodem. Zajmiemy się koordynacją: zakupu samochodu, usług finansowania, ubezpieczenia. Mogą liczyć Państwo na nasze doświadczenie i profesjonalne doradztwo. Współpracujemy z największymi partnerami finansowymi i ubezpieczeniowymi w Polsce.

 

   Oferta AUTO TEST nie kończy się na odebraniu nowo zakupionego samochodu. W przypadku gdy zaistnieje ewentualna szkoda komunikacyjna zajmiemy się również naprawą uszkodzonego auta. Gdy nadejdzie czas wznowienia polisy, przypomnimy Państwu o konieczności podpisania nowej umowy.

 

   Jeśli zdecydują się Państwo na kupno nowszego modelu Suzuki lub SsangYong, przyjmiemy w rozliczeniu Państwa dotychczasowe auto. Oferta dotyczy również samochodów innych marek.

Plan Przekształcenia firmy Auto Test Przygoński Sp. z o. o.

Plan Przekształcenia firmy Grupa Auto Test Przygoński Sp. z o. o.

Zapraszamy do naszego salonu!

Dane rejestrowe:
AUTO TEST Przygoński Sp. z o.o.
Al.Piłsudskiego 273, 05-261 Marki
NIP: 125-164-95-66, Regon: 366140772, KRS: 0000654292

 

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 7.30 - 17.30

sobota: 9.00 - 14.00

 

Kontakt:
centrala: (22) 781 18 80, 781 18 85