Serwis blacharsko-lakierniczy

 

Zapraszamy do skorzystania z usług serwisu blacharsko-lakierniczego przy autoryzowanym serwisie Suzuki, Mitsubishi i SsangYong w Markach koło Warszawy. Oferujemy kompleksowe realizacje związane z naprawą karoserii pojazdów.

Wszelkie prowadzone przez nas prace dążą do odtworzenia bryły samochodu sprzed kolizji. Stosujemy wyłącznie atestowane lakiery, dzięki którym samochody znów wyglądają jak nowe.

Skuteczna likwidacja szkód

Nasi pracownicy służą pomocą w zakresie profesjonalnej likwidacji szkód powstałych w wyniku kolizji czy wypadków drogowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie likwidacji szkody. Pomożemy zarówno w sprawach formalnych związanych z uzyskaniem środków z należnego ubezpieczenia, jak i technicznie przeprowadzimy naprawy blacharsko-lakiernicze. Nasi eksperci na miejscu podczas oględzin oszacują wielkość szkody i dokonają jej wyceny. Pomogą także dobrać najkorzystniejszą formę likwidacji szkody.

Współpracujemy ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi funkcjonującymi na rynku. Dzięki temu w naszym serwisie blacharsko-lakierniczym możemy zaproponować Państwu bezgotówkową likwidację szkody.

Jesteśmy elastyczni - skorzystaj z usług dodatkowych

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych. W ramach udogodnień dla Klientów oferujemy szeroki asortyment samochodów zastępczych dostępnych w konkurencyjnych cenach. Zachęcamy także do skorzystania z profesjonalnych usług autoryzowanego serwisu samochodowego Suzuki, Mitsubishi i SsangYong zlokalizowanego przy salonie samochodowym. U nas możesz w sposób kompleksowy wykonać naprawę auta.

Zainteresowany? Zadzwoń lub przyjdź osobiście – dołożymy wszelkich starań aby sprawnie wykonać naprawę blacharsko-lakierniczą każdego pojazdu.

 

Kontakt:

poniedziałek-piątek 7.30 - 17.30

 (22) 781 18 80 wew. 604;  698 645 509

naprawybl@autotest.com.pl