Oryginalne części zamienne SsangYong

W naszym sklepie proponujemy szeroki wybór oryginalnych części zamiennych do wszystkich modeli samochodów SsangYongZnajdziesz u nas części zamienne do modeli: Tivoli, XLV, Rexton, Korando, Actyon Sports, Rodius.

Oferujemy zarówno elementy mechaniczne, jak i blacharskie. W ofercie mamy także podstawowy asortyment niezbędny do przeprowadzenia bieżącego serwisu samochodowego oraz ogumienie, materiały eksploatacyjne czy atrakcyjne doposażenie pojazdów.

ssangyong rexton

Wszystkie dostępne w naszym sklepie oryginalne części zamienne do SsangYong objęte są pełną gwarancją producenta.

Szukasz części zamiennych do samochodów SsangYong? Potrzebujesz oryginalnych części zamiennych do XLV, Korando, Rextona, Actyona czy Tivoli? Zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem z częściami SsangYong, gdzie doświadczony personel pomoże Ci zarówno w zakresie spraw technicznych, jak i zamówienia. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej ofercie części zamiennych SsangYong sprawnie przeprowadzisz naprawę pojazdu.

 

ssangyong korando

 

SsangYong - historia

Marka SsangYong powstała w 1954 roku jako producent samochodów terenowych, który w następnych latach skupił się na wytwarzaniu autobusów, samochodów ciężarowych oraz specjalistycznych sprzętów cywilnych. W 1986 roku markę wykupił Keohwa Motors. Następnie SsangYong współpracował z Mercedes-Benz, Deawoo i SAIC Motor. Niezależność finansową odzyskał w 2010 roku.

Cechy charakterystyczne samochodów SsangYong

  • Nowoczesny design
  • Wydajne silniki
  • Doskonale się prowadzą niezależnie od terenu
  • Gwarantowany montaż najwyższej jakości
  • Zapewniają świetną dynamikę jazdy
  • Troska o środowisko naturalne

   ssangyong xlv części