SsangYong Torres

 

Made in Korea- to synonim solidności i niezawodności.

♦ Design

Nowy model SsangYong Torres łączy oryginalne elementy projektu z nowoczesną technologią i funkcjonalnością, tworząc odważny i pewny siebie wygląd, którego nie pomylisz z żadnym innym na drodze.

♦ Technologia

Nadwozie Torres łączy się harmonijnie i ergonomicznie ze swoim wnętrzem. Zapewnia intuicyjną i łatwą obsługę dzięki wyświetlaniu informacji na trzech oddzielnych ekranach, w tym na prostym w obsłudze dotykowym centralnym ekranie o przekątnej 8 cali.

♦ Styl & wygoda

Dopasuj Torresa do swojego indywidualnego stylu, wybierając spośród wielu kolorów wnętrza: szarego, khaki, czarnego lub brązowego. Styl byłby niczym przy braku komfortu –skorzystaj m.in. z elektrycznie regulowanych foteli z opcją podgrzewania (z przodu i z tyłu) czy wentylacji podczas upalnych dni (z przodu) i innych opcji, aby osiągnąć dopasowany do swoich potrzeb poziom wygody, komfortu i relaksu.

♦ Przestrzeń

Przestrzeń bagażowa Torres to aż 703 litrów, a po rozłożeniu to przestrzeń 1.662 litrów. Pod podłogą bagażnika znajdziesz dodatkowo dyskretną i ukrytą przestrzeń dla kolejnych zakamarków, schowanych i zabezpieczonych przed przemieszczaniem się.

♦ 10 lat gwarancji

W SsangYong nie uznajemy kompromisów. Oferujemy do 10 lat gwarancji na najwyższej jakości samochód SsangYong Torres, z limitem przebiegu aż do 200.000 kilometrów. Wszelkie naprawy gwarancyjne wykonujemy wyłącznie na oryginalnych częściach zamiennych. Wszystkie samochody są projektowane i produkowane w Korei Południowej, z zachowaniem najwyższych standardów.